Milí rodiče,
děkujeme vám, že jste s námi strávili příjemné odpoledne na naší Zahradní slavnosti. Velmi si vážíme vaší účasti, podpory a milé atmosféry, kterou jste pomohli vytvořit.
Letošní slavnost proběhla ve spolupráci s Ekocentrem Chaloupky a nesla se v duchu poznávání přírody a života v přírodní zahradě. Děti pro vás s velkým nadšením připravily naučnou stezku s různými úkoly, díky kterým jste mohli společně objevovat zajímavosti o přírodní zahradě, jejích obyvatelích i významu pro životní prostředí.
Máme radost, že jste se do aktivit zapojili a společně s dětmi si užili krásné chvíle plné objevování, spolupráce a zábavy.
Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další společná setkání!