Letos se naše škola poprvé přihlásila do hry Superfarmář, pořádané společností Pygmalino. Díky tomu jsme získali zdarma tuto deskovou hru. Tvůrcem je významný matematik Karol Borsuk. Hráči za pomoci dvanáctistěnných kostek a směny získávají do svého stáda domácí zvířata – králíky, prasata, ovce, krávy a koně. Superfarmářem se stává ten, kdo jako první shromáždí celé stádo, ve kterém je aspoň jedno zvíře z každého druhu. Ale pozor! Kolem se potulují liška a vlk…Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Turnaj se hře  Superfarmář sehrály děti třetí, čtvrté a páté třídy.  Byl to dlouhý a urputný boj o každé zvířátko. Nakonec se ve hře nejlépe dařilo Kátě Křivské, Míšovi Doležalovi,  Míšovi Reinischovi a Scarlettce Farka.