4. 12. 2009 Mikulášské nadělování

Mikulášské nadělování začalo v Rozsochatci již v pátek 4.12.09 besídkou v mateřské škole. Pro své rodiče si jí připravili s paní učitelkou Janou Krédlovou malí čertíci a čertice. Zazpívali, zatančili a pak již čekali na opravdovou kouzelnou trojici Mikuláše, anděla a čerta. Pro ně měli také připravenou písničku a protože byly děti hodné, ani čertík nestrašil a andílek každému nadělil dáreček.

Pro všechny děti pak nechali paní učitelce kouzelnou metlu s čokoládovými penízky, jsou pro hodné děti za odměnu a když některé zazlobí, může paní učitelka zaklepat metlou a čert by přišel zlobivé děti pokárat. V sobotu 5.12.09 pak navštívila kouzelná skupinka děti doma. Stejně jako v minulých letech je mezi děti v Rozsochatci pozvaly členky ZO ČSŽ.
/Lenka Hyršová/