Soutěž ,,Srdce s láskou darované"

Naše školní družina se přihlásila do 4. ročníku soutěže ,,Srdce s láskou darované", kterou vyhlašuje časopis age. Cílem soutěže je týmová práce dětí a rozvoj jejich dovedností. Podporuje tradiční lidské hodnoty jako jsou láska, rodina, přátelství a vzájemná úcta. Před výrobou srdce se děti společně zamyslely komu své srdce darují. Padlo několik návrhů. Nakonec zvítězil návrh Michala a Terezy, aby srdce darovaly do Domova seniorů v Rozsochatci a nazvaly je Přátelské srdce. Také vymyslely z čeho srdce bude- to ale bylo rychlé, protože rády tvoří z keramické hlíny, tak zvítězila srdíčka keramická. Každý si tak vyrobil své srdíčko, po vyschnutí a vypálení je namaloval glazurou, podepsal svým jménem. Po dalším výpalu byla srdíčka hotova. Nakonec se všechna srdíčka nalepila na velké bílé srdce z desky z plexiskla.

V pondělí 20. listopadu se všechny děti po obědě vydaly k Domu seniorů a tam obyvatelům  své srdce předaly.Pozvaly si také své babičky a dědečky, aby byli přítomni slavnostnímu předání a podívali se, co děti vyrobily.

Paní Zámečníková, obyvatelka domu, dětem upekla linecká srdíčka, která všem moc chutnala.Všechny obyvatele domu děti pozvaly na návštěvu naší školy a na akce pořádané školou.

A co bude dál?

Fotografie a video z tvorby srdce společně s textem o výrobě srdce pošleme do soutěže.
Od 5. února do 31. března proběhne na internetových stránkách www.srdceslaskou.cz veřejné hlasování.

Dejte nám svůj hlas na adrese http://srdce.age-management.cz/

Soutěž vyhodnotí porota do 31.3.2018. Děkujeme všem, kteří pošlou našim dětem svůj hlas.

Prohlédněte si video, které jsme zaslali do Prahy