I letos jsme ve škole prožili krásný adventní čas. Pekli a zdobili jsme perníčky, dokonce jsme si jako zkušení pekaři troufli i na vánočku a štrúdl,  vyráběli jsme dárky z keramiky a papíru pro naše nejmilejší, nazdobili jsme třídy a okna. Také jsme krásně ozdobili smrček ve svahu naproti škole a na parapety oken jsme do truhlíků nachystali různé vánoční zápichy z keramiky.

Poslední předvánoční školní den se zcela nesl ve svátečním duchu. Nejprve si děti připomněly dávné vánoční zvyky a obyčeje, pak už jsme pokračovali v tradičním vánočním programu - starší žáci pro nás připravili svátečně prostřený stůl a všichni jsme se šli podívat, jestli nám pod stromečkem  Ježíšek nadělil nějaké dárečky. No a pak už jsme si povídali, ujídali cukroví a hráli si s novými dárky.

Advent jsme si krásně užili a nezbývá než popřát všechno dobré v novém roce.