V letošním školním roce se naše škola opět účastní soutěže - projektu Mandala dětem. Je to již 10. ročník a naše škola se ho účastní osmým rokem.

Jedná se o charitativní projekt z Brna. Výtěžek z tohoto projektu podporuje v současné době Vojtíška, který má kombinované postižení a žije jenom s maminkou. Spolu s ním pomáháme i dalším dětem, které mají speciální potřeby. Bližší informace o tomto projektu najdete na www.mandaladetem.cz..

V čem tato soutěž spočívá. Každý žák si vybere z přiložených předloh mandalu, kterou si  vymaluje .

Mandaly se potom naskenují a pošlou do Brna. Hlasování proběhne od 1.1. do 28.2. 2021. Z mandal bude opět zhotoven kalendář na rok 2022. V posledních čtyřech letech měla naše škola v kalendáři vždy nějakou mandalu.

Pro mandaly našich žáků můžete hlasovat na tomto odkazu