Do mateřské školy dochází cca 29 dětí. Součástí MŠ je i jídelna. Mateřská škola sídlí v samostatné budově. Má k dispozici dvě plně vybavené  třídy s novým nábytkem, nově rekonstruované hygienické zázemí. V areálu MŠ je rozlehlá zahrada s pískovištěm a novými herními prvky. Mateřská škola připravuje děti pro školní práci, snaží se o všestranný rozvoj dětí.

Mateřská škola je dvojtřídní s celodenním provozem. O děti se starají tři učitelky na plný úvazek a dvě učitelky na úvazek částečný.
Škola stojí uprostřed obce a vznikla rekonstrukcí starší budovy. V přízemí budovy jsou umístěny šatny, školní jídelna a školní kuchyně. V 1. poschodí je třída, sociální zařízení a ložnice dětí. Mateřská škola není bezbariérová.

Provozní doba: od 6.30 do 16.00 hodin.

Učitelky MŠ:

Kontakt: