Nejoriginálnější adventní kalendář

Adventní čas nám umožňuje projevit svou tvořivost i fantazii, a tak není divu, že vznikají krásná vánoční díla. I žáci z naší školy rádi tvoří a někteří z nich se zapojili do celoškolní soutěže "O NEJORIGINÁLNĚJŠÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ".

Většina dětí tento nápad přivítala a rozhodla se do soutěže zapojit. Podmínky účasti byly velmi jednoduché - tvořit se mohlo z čehokoliv, tvořivosti a fantazii se meze nekladly.

Na konci listopadu se už ve škole začaly objevovat nádherné kalendáře plné zajímavých nápadů dětí i dospělých, kteří mohli svým dětem pomáhat. Na chodbě školy pak proběhla výstava kalendářů.

Na základě hlasování všech dětí byli vyhlášeni 3 výherci:

1. místo: Ruby Jane Fárka (2. roč.)

2. místo: Jakub Eisenvort (5. roč.)

3. místo: Eliška Eisenvortová (4. roč.)

GRATULUJEME! Odměna pak nečekala jen na šťastné výherce, ale na všechny zúčastněné.