Dospělí (pro radost) dětem

I letos jsme se zúčastnili regionální výtvarné a literární soutěže Dospělí dětem, kterou již po 23. pořádá Sdružení ADIVADLO Havlíčkův Brod.

Děti byly oceněny za výrobu překrásného obřího akvária, které  téměř každou volnou chvilku vyráběly s paní učitelkou Dobrovolnou v družině. Akvárium nazvané pohádkově ,,Malá mořská víla“ si budete moct prohlédnout 31. května v budově školy u příležitosti výstavy o historii a současnosti školy.

Dále jsme obdržely ocenění za tvorbu knihy o vodních strašidlech. Za vymyšlené pohádky byly oceněny hezkou knihou Natálie Piskačová a Nelly Pešková.

Všechny děti, které se podílely na výrobě akvária nebo na psaní pohádek, dostaly zdarma vstupenku na některé z divadelních představení, které pro děti pořádá Adivadlo ve spolupráci s dalšími divadly.