Opět po roce děti z MŠ v kostýmech malých čertíků předvedly svým rodičům, babičkám a sourozencům čertovské tanečky, různé básničky a písničky. Na děti se přišel podívat také Mikuláš v doprovodu čerta a anděla. Protože děti tvrdily, že celý rok poslouchaly rodiče a také paní učitelky, nikoho čert do pekla neodnesl.

I v základní škole se děti připravovaly na návštěvu Mikuláše s čertem. Mnozí žáčci určitě měli obavu, jak že to letos dopadne, jestli je přece jen čert do pekla neodnese. I když Mikuláš opravdu četl zápisy v knize hříchů, nakonec se rozhodl, že to s dětmi ještě zkusí a ani ve škole nikoho do pekla čert nosit nemusí.