Čertovský projektový den 1. - 2. roč.

Celý den nás provázela čertovská tematika, naučili jsme se čertovskou písničku i básničku s pohybovým doprovodem. V českém jazyce jsme si vyluštili pekelnou tajenku a vypracovali pracovní listy plné čertů. V matematice nás čekalo skládání Mikuláše ze správných výsledků.

I dnes nám během dne vyhládlo, a tak jsme si připravili čertovské jednohubky, na kterých jsme si moc pochutnali. Líbila se nám také promítnutá pohádka Hrátky s čertem.

Potom nás navštívil Mikuláš s čertem. Na Mikuláše a na čerta jsme se všichni těšili, někteří měli trochu obavy, ale vše dopadlo dobře. Nikoho z prvňáčků ani druháčků si čert do pekla vzít nechtěl. Horší to bylo se staršími spolužáky, kteří byli napsáni v knize hříchů. Nakonec dostali všichni sladkou odměnu.

Projektový den se nám líbil a těšíme se na další. Při cestě z oběda nás čekalo jedno krásné překvapení - potkali jsme Mikuláše, anděla i čerty na koních. Moc jim to slušelo, koně i jezdci byli krásní. Děkujeme!