Na neděli 31. března jsme připravili vystoupení pro maminky, babičky, tety, sestry a sestřenice.

I letos jsme poctivě trénovali různé tanečky, písničky a texty na pohádky. Sehráli jsme pohádky O hluché botě a  O třech princeznách,  zazpívali jsme a zahráli na kytary country písničky, country jsme si i zatančili,  na anglické písničky jsme si zacvičili a zaznělo i několik písní na flétny. Pro naše nejbližší v družině děti vyrobily keramické motýlky ve formě zápichů.

Děti z MŠ nezůstaly pozadu a sehrály pohádku O třech prasátkách a také nám zazpívaly a zatančily.

Z vystoupení jsme měli radost a doufáme, že jsme všechny přítomné ženy potěšili.