Cesta do Betléma v mateřské škole

Letos o adventním čase jsme se s dětmi rozhodli,že si zahrajeme vánoční hru Cesta do Betléma. Nebyla to hra jen pro děti, ale pro celou rodinu. Děti si každý adventní víkend nosily domů úkoly schované v barevných obálkách, které mohly otevřít až večer doma s rodiči.

Tři úkoly byly splněné na jedničku-jste všichni moc šikovní, děti se rády pochlubily, kdo jim doma nejvíc pomáhal!!! A tak jsme obdivovali krásné svícínky, vánoční přáníčka a zazpívali jsme si známé i méně známé koledy. Čtvrtý úkol nás teprve čeká a něj se moc těším, protože je určený nejen dětem ze školky a jejich rodičům, ale také všem dospělým ve školce i ve škole. Teprve po prázdninách se ukáže, jak se s tím každý,, popral´´. V této chvíli už můžu prozradit, že šlo o malování nebo kreslení rodiny u vánočního stromečku. Až se po prázdninách všichni sejdeme, určitě si uděláme krásnou výstavku a také hodnocení, které svěříme nezúčastněným, a to  budou děti ze základní školy!

Vyhodnocení najdete v naší mateřské škole a možná i na těchto stránkách. Přijďte se podívat!

Jana Krédlová