Řemeslnický jarmark

Na jednu sobotu v říjnu se každý rok těšíme. V naší obci se totiž koná řemeslnický jarmark, který pořádá Český svaz žen  v Rozsochatci. Na tuto akci se připravujeme od začátku školního roku. Každým rokem zde prodáváme naše výrobky, které vyrábíme v hodinách pracovní výchovy, ve  školní družině a v keramickém kroužku.

Jarmark se letos konal v sobotu 24. října v sále Obecního domu v Rozsochatci a tentokrát se prodavači stali žáci 5. třídy Kája Jelínek a David Svoboda. Prodávali naše keramické výrobky, obrázky zhotovené technikou malování voskem /enkaustika/ a stromečky v květináči se suchou vazbou květin, které jsme zhotovili v pátek před jarmarkem.

Za utržené peníze si zase koupíme nějaké hračky do družiny.