Vánoční besídka v ZŠ v Rozsochatci.

Dopoledne dne 20. prosince uspořádali v základní škole v Rozsochatci vánoční besídku pro rodiče a děti z mateřské školy, zároveň i rozloučení s rokem 2011. Nejprve žáci zazpívali několik písní s doprovodem klavíru a houslí, při kterém se prostřídala paní ředitelka Lenka Mudrochová s žákyněmi Marií Mištovou a Magdou Piskačovou. Následovalo představení loutkového divadla vítězného týmu z divadelní soutěže, která proběhla v místní škole v pondělí 19. prosince. Žáci ve složení Marie Mištová, Magda Piskačová, Vojtěch Jeřábek a Tomáš Dočkal zahráli svůj "Vánoční příběh", který si sami vytvořili. Po té se všichni přesunuli do druhé třídy, kde čekalo sladké pohoštění a přípitek "Rychlými špunty". Pod nazdobeným stromečkem čekal na každého malý dáreček. Všem žákům pak dala dárek i paní ředitelka, která jim udělila dva dny ředitelského volna, takže dnešním dnem jim začínají vánoční prázdniny a opět se v lavicích sejdou až v novém roce 2012.

/Lenka Hyršová/