V pátek 19. června se celá naše škola vydala do ekologického centra Chaloupky v Horní Krupé. Měli jsme zde objednaný výukový program Zdravý život.

Program se zabýval vlivem životního stylu na zdraví člověka a životní prostředí. Žáci si připomněli zásady zdravé výživy, různé stravovací návyky a různé alternativní způsoby stravování, věnovali se i pitnému režimu a správnému výběru nealkoholických nápojů.

Protože ke zdravému životnímu stylu patří i sport, děti soutěžily v různých sportovních disciplínách.

Program se nám líbil a celé dopoledne jsme si užili, jenom škoda, že na červen panovalo nezvykle chladné počasí.