Soutěž v malování mandal

Naše škola se i v letošním roce přihlásila do soutěže v malování mandal. Tuto soutěž vyhlašuje Centrum mandala v Brně - letos se konal 5. ročník. Do této soutěže jsme poslali práce všech našich žáků. Mandaly najdete na www.mandaladetem.cz, kde pro ně můžete hlasovat. Hlasování začalo 1.12.2015 a trvá do konce ledna 2016.

Naše děti už nějaké hlasy získaly, ale i každý z vás jim může pomoci svým hlasem bojovat o pěkné umístění. Z nejlepších mandal bude udělán kalendář a putovní výstava. Autoři mandal budou odměněni. Výtěžkem z prodeje kalendáře a putovní výstavy organizátoři této soutěže podpoří děti žijící v náhradní rodinné péči.  Na těchto stránkách se dozvíte o mandalách spoustu zajímavých věcí.

Školní kolo proběhlo v listopadu a prosinci. Děti malují mandaly moc rády. Rok od roku se zlepšují, a tak paní učitelky, které mandaly hodnotily, měly nelehký úkol. Proto se rozhodly odměnit všechny děti stejnou cenou - adventním kalendářem.