Dětský den v mateřské škole

Dětský den oslavily děti z mateřské školy až v pátek 10. června, protože na svůj svátek byly na výletě v ZOO.

Na zahradě školky pro ně byly připraveny soutěže - lovení perel, házení míčku do nosu klauna, slalomová jízda na odrážedlech a mnoho dalších, následovaly hry s rodiči a malování a hledání mimozemšťana.

Také se předvedli malí předškoláci - hasiči, kteří předvedli hašení papírového domku džberovými stříkačkami.

Na stanoviště soutěží se postavili ochotní tatínkové, maminky a babičky, kteří se tak aktivně zapojili do odpoledního dovádění.

Na děti čekaly pěkné odměny nejen od sponzorů, ale i od rodičů. Nikdo neodcházel domů s prázdnou.