Část pondělního dopoledne se v rámci hodin výtvarné a pracovní výchovy  všechny děti ze školy věnovaly pod odborným dohledem paní učitelky Kopecké obnově stěn čekárny v naší obci.

Děti s paní učitelkou tuto akci dlouho dopředu plánovaly. Nejprve si ve skupinkách rozdělily témata, která chtěly na stěny namalovat, a pak vytvářely návrhy, podle kterých potom čekárnu zdobily.

Dík patří panu starostovi, který čekárnu obílil a tím připravil podklad pro naše obrázky.

Na jedné stěně pod motivem louky je umístěna cedulka s podpisy všech dětí, které čekárnu vyzdobily s dovětkem, že chtěly přinést kousek přírody a radosti všem lidem, kteří čekají na odjezd autobusu.

Z vytvořeného díla máme velkou radost a jen doufáme, že se nenajde nikdo, kdo by začal čekárnu ,,zdobit,, jinak.

Na fotografiích je jen jedna skupinka dětí, které stačila při práci zachytit paní ředitelka. Ostatní skupinky byly natolik zabrané do práce, že na focení zapomněly.