1.9. 2016 Slavnostní zahájení školního roku

Škola pak patřila od půl deváté našim prvňáčkům a jejich rodičům.

Na jejich velký den se přišel podívat i pan starosta Krédl a školáčkům  popřál vše nejlepší, hodně krásných zážitků a úspěchů ve škole.

Pro naše prvňáčky bylo připraveno milé překvapení v podobě dárků - kromě výtvarných potřeb zakoupených školou obdržel každý prvňák od Kraje Vysočina stavebnici Roto, v rámci projektu Bezpečně do školy  kufřík s reflexní vestičkou, lékárničkou, reflexními samolepkami, omalovánkami  a drobnými dárečky a od dodavatelů Ovoce do škol dostali svačinový boxík. Děti měly ze všech dárků velikou radost. Po probrání všech organizačních záležitostí si pak rodiče s dětmi v doprovodu pedagogů prošli celou školu a prohlédli si školní hřiště.

Nezbývá, než popřát všem našim školákům, aby byl pro ně nový školní rok úspěšný a pohodový. Rodičům přejeme hodně   trpělivosti a hlavně radost z výsledků  a pokroku svých dětí.